Stara Prawda - strona główna

STARA PRAWDA - blog autorski

"Nie sądźcie, że przyszedłem nieść pokój po ziemi. Nie przyszedłem nieść pokoju, lecz miecz. Przyszedłem bowiem przeciwstawić syna jego ojcu, a córkę jej matce, a synową jej teściowej; bo wrogami człowieka mieszkańcy jego domu" (Mt 10,34-36).
Flaga Konfederacji, nazywana też flagą Rebelii z 13 gwiazdami symbolizującymi 11 stanów Konfederacji oraz 2 stany graniczne. Sztandar ten został zmieniony [...]
W obronie flagi Konfederacji

Komentarze:

piroxen w dniu 9 lipca 2015o14:55 Odpowiedz

Bardzo dobry artykul ! W zalewie propagandy lewicowej potrzeba takich opracowan jak najwiecej. Zrobilem sonde wsrod znajomych – nie interesujacych sie jakos specjalnie historia – i wszyscy zgodnym chorem stwierdzili ze powodem wojny secesyjnej byla chec zniesienia niewolnictwa. Praktycznie wszystkie informacje jakie znajdywalem w internecie potwierdzaly ta teze. Abraham Lincoln urosl wrecz do symbolu walki przeciwko niewolnictwu i dyskryminacji czarnych vide hollywoodzkie „dzielo” Spielberga ‚Lincoln’.
Naprawde dobra robota, dziekuje i pozdrawiam.

Fidelia w dniu 7 stycznia 2017o23:35 Odpowiedz

Gosh, I wish I would have had that iniaomrtfon earlier!

Star w dniu 8 stycznia 2017o07:41 Odpowiedz

The abliity to think like that shows you’re an expert

qwertyalfa w dniu 9 marca 2018o18:52 Odpowiedz

Dobry artykuł. Niektórzy Jankesi i lewicowcy mogą się upierać, że to niby Konfederaci rozpoczęli wojnę atakiem na Fort Summer. I jest to prawda, lecz przyczyną tego ataku była prowokacja jaką sprawiał północny fort na terenie, który od Południa oddzielała tylko połowa rzeki (fort był na wyspie).

Dodaj komentarz


*

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress